Lenka je studnicí vědomostí a zkušeností. Byla mi poslední týdny před porodem velikou oporou, kdy jsem s ní sdílela především "zážitky" z poradny, své strachy, obavy... A jsem jí neskonale vděčná za její totální nasazení a empatii během porodu, při kterém též bděla nad mými porodními přáními. Porod vnímám jako zásadní, transformační životní událost, u které je důležité mít ty správné osoby a tou Lenka rozhodně je.

Porod druhého syna proběhl v březnu 2022 podle mých přání a velkou zásluhu na tom měla dula Lenka Trešlová. Po dlouhé úvaze jsem se rozhodla pro Centrum porodní asistence (CPA) na Bulovce. Dula Jitka Čejková mi doporučila, at oslovím dulu Lenku Trešlovou, protože je výborná a na Bulovce je jako doma.

I cannot recommend Lenka strongly enough! I am so glad that she was our doula for the birth of our first child.
Lenka was with us every step of the way.

S přítelem jsme moc rádi, že jsme v průběhu mého prvního těhotenství narazili právě na Lenku. V těhotenství jsme s ní absolvovali 4 přípravné lekce, díky kterým jsme se mohli alespoň teoreticky připravit na porod a dobu bezprostředně po něm. Dozvěděli jsme se také, kdy odjet do porodnice, jak tlumit bolest při porodu, techniky Spinning Babies a určili jsme si, co bychom od ní při porodu očekávali.