I přes to, že jsme Lenku kontaktovali poměrně na poslední chvíli a mezi svátky, vyšla nám maximálně vstříc. Po schůzce, která byla velmi příjemná a profesionální zároveň, jsme s mužem měli oba jasno – chceme, aby nás Lenka k porodu doprovázela spolu s naší asistentkou.

Nyní to hodnotím jako jedno z nejlepších rozhodnutí. Lenka nám byla nápomocná radami již před porodem, dala tipy na cvičení pro úlevu od bolesti zad, vše se mnou ochotně telefonicky konzultovala a uměla předat kontakty na další odborníky, když jsem potřebovala. Při porodu samotném Lenka udržela chladnou hlavu za všech okolností, poskytla psychickou i fyzickou podporu J Spolu s naší porodní asistentkou a mým mužem tvořili skvělý tým, díky kterému jsem se mohla cítit po celou dobu bezpečně a porod si užít.

V kontaktu jsme zůstali i poté. Lenka nás navštívila doma, poradila nám ohledně kojení, nošení miminka v šátku, bezplenkové metody, zkrátka co jsme potřebovali, nebo co nás zajímalo.

Lenko, ještě jednou Vám děkujeme za krásné provázení v tak výjimečném momentu našeho života a budeme se těšit, že se spolu setkáme při dalším porodu.

Monika